Këngëtarja e njohur shqiptare do bëjë dasmë

Këngëtarja shqiptare Marsela Çibukaj do t’i japë fund beqarisë. Ajo do të martohet me Vitmar Bashën.

Lajmin e bujshëm e ka zbuluar vetë gazetari Eraldo Rexho në një intervistë për “Edicionin Veror”që transmetohet në ABC Neës.

Marsela dhe Vitmari kanë qenë shumë të hapur në publik për ndjenjat e tyre.

Ju mund të pëlqeni dhe këto