Kënga e Sabianit, Marselit dhe Shkëndije Mujaj thyen rekordin e rradhës

Disa vite më parë, këngëtarët e njohur, Marseli, Sabiani dhe Shkëndije Mujaj, sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Showbiz”.

Kjo këngë u kthye shumë shpejt në një hit dhe u bë një nga më të dëgjuarat. Madje, kënga ka thyer rekordet, saqë ka arritur në 100 milionë klikime në Youtube së fundmi.

Ndonëse është publikuar në vitin 2015, ajo vazhdon që të dëgjohet ende nga të gjithë. Kujtojmë se performanca e Shkëndije në këtë klip u komentua gjatë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto