Kë do zgjidhte mes Ronelës dhe Samantës? Përgjigjet Young Zerka

Disa ditë më parë, Young Zerka i ftuar në “Shiko kush luan” konfirmoi ndarjen nga Ronela Hajati. Ai tregoi se i ka fshirë bisedat me Ronelën dhe numrin e saj.

Së fundmi, është publikuar në Youtube intervista e këngëtarit në “After Party” të Luanës. Në një moment, ai është vendosur përballë Ronelës dhe Samantës dhe pyetjes se kë do zgjidhte nga to.

“Rihannën”, u përgjigj Zerka, i cili pak kohë më parë u përfshi në sherrin e dy ish-mikeshave, Ronelës e Samantës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto