Flower
Flower

“Kam qenë më i parëndësishmi në familje”, këngëtari shqiptar shtang me deklaratën e tij

Këngëtari i njohur shqiptar, Dren Abazi, është shumë i komentuar nga mediat, e veçanërisht për jetën e tij personale.

Së fundmi, Dreni ka dhënë një intervistë për revistën “Who”, ku ka zbuluar disa detaje të pathëna nga jeta  e tij.

Gjatë intervistës, Dreni ka treguar marrëdhënien që ka me motrën e vëllain, ku ka rrëfyer se shpeshherë është ndjerë më i parëndësishmi në familje kundrejt tyre.

“Me të dy kam lidhje të ngushtë dhe kujtime të shumta. Normalisht Arti është 3-4 vite më i madh se Rina dhe me të kam kaluar mbase më shumë kohë. Gjithsesi mendoj që Arti dhe Rina kanë një lidhje me njëri-tjetrin shumë më intensive se sa me mua. Unë si fëmija më i madh në familje mendoj që gjithmonë kam qenë me i parëndësishëm karshi tyre”, ka thënë Dreni.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto