“Ka plot k** në qarkullim”, Antoneta e ‘Përputhen’ bën deklaratën e fortë

Antoneta, konkurrentja e “Përputhen 1”, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku ka treguar indinjatën e saj mbi komentet negative që merr në rrjetet sociale.

Gjithashtu, ajo ka sqaruar përdorimin e fjalës “k**” që sipas saj, sot po përdoret vend dhe pavend.

“E vërteta është që edhe ka k** në qarkullim. Çështja është që njerëzit këtë si term po e përdorin me çdo vajzë që eksopozohet pak. E përdorin shpesh sikur është një fjalë e thjeshtë. Edhe tek unë e kanë përdorur. Pse? Sepse mund të kem pas një veshje ku ka qenë e ekspozuar dekolteja”, u shpreh Antoneta.

Ju mund të pëlqeni dhe këto