Jo vetëm këngëtare, Keisi Medini i futet aktrimit duke marrë përsipër këtë rol

Vajza e këngëtarit të famshëm shqiptar, Sabian Medinit, Keisi, është bërë një personazh i njohur i showbiz-it shqiptar.

Disa muaj më parë, ajo solli këngën e parë të saj në bashkëpunim me Seldi Qalliun, por duket se Keisi nuk ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi, bukuroshja bjonde ka publikuar një foto në Instagram, ku ka zbuluar se do të aktrojë në filmin “Gjurmë pa shenjë”, ku ka marrë përsipër një rol të rëndësishëm.

Në këtë foto, Keisi shihet duke pozuar krah aktorëve, ndërsa edhe vet kasti i filmit dhe mamaja, e kanë uruar këngëtaren në komente.

Ju mund të pëlqeni dhe këto