Flower
Flower

“Je bërë e gjitha plastik”, Vesa Luma i mbyll gojën kritikëve me përgjigjen e saj

Vesa Luma është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Por si shumë personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar, edhe Vesa bie pre e kritikave të ndryshme, ku së fundmi, një fanse i ka komentuar në një foto të sajën se ajo ka bërë operacione në fytyrë.

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”, i ka shkruar ndjekësi, ndërsa Vesa i ka kthyer një super përgjigje.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: Asgjë, po asgjë plastik nuk ka këtu”, i është përgjigjur Vesa.

Ju mund të pëlqeni dhe këto