Janë izoluar bashkë, Oriola kapet mat me futbollistin Eros Grezda

Prej disa kohësh në media është përfolur se modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është e lidhur me futbollistin shqiptar Eros Grezda.

Dyshja e festuan bashkë ardhjen e Vitit të Ri me disa pushime në Meksikë, ku edhe publikuan foto të ndryshme nga i njëjti vend.

Së fundmi, çifti kanë dalë zbuluar pikërisht nga postimet që kanë bërë në Instagram. Ata janë izoluar bashkë dhe këtë e kanë treguar në fotot e fundit.

Oriola dhe Erosi kanë publikuar disa foto ku kanë treguar të njëjtën pamje nga oborri i shtëpisë, duke treguar se janë vetëkarantinuar bashkë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto