“Jam më keq se aq”, Dajana Shabani habit me deklaratën e fortë që bën për veten

Dajana Shabani ka qenë një prej moderatoreve më të njohura shqiptare këto kohë, pasi ajo u largua nga emisioni “Ditë e re” dhe do të prezantojë një emision të ri.

Dajana është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka bërë një quiz për të gjithë fansat e saj.

“Nuk fal: tradhëtinë, mosmirënjohjen, hipokrizinë”, kanë qenë opsionet që ka shkruar Dajana dhe përgjigjia e saktë ka qenë në fakt mosmirënjohja.

“Gjërat që të kanë thënë e ke dëgjuar për mua janë gënjeshtra…Unë jam shumë më keq se aq!”, shkruan Dajana, duke i drejtuar edhe një mesazh të dashurit të saj Kamer Malokut.

Ju mund të pëlqeni dhe këto