Flower
Flower

“Jam mbretëresha e b*thës shqiptare”, Linda Rei publikon videot e nxehta, u vendos të pasmeve kurorë

Linda Rei është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, e cila njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe për fotot e videot provokuese që publikon në Instagram.

Së fundmi, Linda i ka habitur të gjithë kur ka publikuar disa foto e video me fokusin kryesor të pasmet e saj, duke thënë se ajo ka prapanicën më të bukur nga femrat e showbiz-it.

Po bëjnë gara me foto dhe photoshop për prapanicën më të mirë shqiptare. Ju lutem postoni videon tuaj. Mos u zini kot se ajo kuror është e imja”, ka shkruar Linda dhe ka vijuar me publikimin e videove të nxehta ku ekspozon të pasmet e saj e veshur me tanga dhe në një foto tjetër, ka vendosur një emoji kurore mbi prapanicë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto