“Jam kundra çdo gjëje jashtë natyrës”, Silvana Bushati flet mbi sherrin e bujshëm me Linda Rein

Disa muaj më parë u komentua shumë sherri që Silvana Bushati pati me Linda Rein. Së fundmi, Silva ka qenë e ftuar në emisionin “Kafsho” në RTV Ora, ku gazetari Ronaldo Sharka e pyeti mbi konfliktin me Lindën.

“Jam kundra çdo gjëje që bëhet jashtë natyrës. Nuk më shqetëson, por thjesht nuk është njerëzore. S’kam patur asgjë me Lindën, ishte mendimi im. S’jam takuar dhe s’ma merr mendja se do takohem”, tha Silvana.

Kur gazetari e pyeti se nëse fëmijët e saj do kishin orientim seksual për të njëjtën gjini, Silvana u shpreh:  “Thuaj qoft larg! Nuk kam asgjë kundra, por që do e pranoja nëse do e bënte të ndihej mirë, edhe pse jam një nënë me mendime të vjetra”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto