“Ja pse është zbukuruar Xhensila”, Besi bën komentin epik ndaj bashkëshortes së tij

 

Besi dhe Xhensila janë një nga çiftet më të njohur të publikut shqiptar, të cilët publikojnë shumë foto e video bashkë në rrjetet sociale.

Së fundmi, Besi ka publikuar një foto bashkë me Xhensilën në Instagram, ku shihen brenda në makinë. Në këtë foto, këngëtarja shihet e kuruar deri në detaje.

Me humor, Besi ka shkruar përbri fotos se Xhensila ka marrë nga ai, ndaj edhe është zbukuruar shumë.

“Është e vërtetë që çiftet fillojnë marrin nga njëri-tjetri, ja pra pse është zbukuruar mrs.Kallaku”, ka shkruar me aktori duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit e tij.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto