ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

ISIS vazhdon me kërcënimet ndaj futbollistëve të njohur dhe këtë rradhë, ka kërcënuar dy prej lojtarëve më të famshëm të futbollit: Cristiano Ronaldon dhe Messin.

Së fundmi, organizata terroriste ka deklaruar se kanë si objektin Kupën e Botës, e cila do të zhvillohet pas disa javësh dhe nën shënjestrën e tyre janë dy futbollistët e njohur.

Ditën e sotme, Ronaldo dhe Messi janë bërë pjesë e fotove tmerruese të ISIS, në të cilat shkruhet “Gjaku juaj do ta lajë tokën”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto