“Ishte treshe”, Miley Cyrus rrëfen me kë ka kryer marrëdhënie për herë të parë

SHBA- Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, në një intervistë që ka dhënë për gazetaren Alexandra Cooper, ka treguar eksperiencat e saj në jetën private ku mes tyre ka folur edhe për përvojat seksuale.

Këngëtarja, 27-vjeçare ka treguar se për herë të parë ka bërë seks treshe me dy vajza të tjera, ndërsa ka treguar se mashkulli i parë me të cilën ka kryer marrëdhënie ka qenë Liam Hamsworth, me të cilin u martua.

E pyetur se pse përvoja e parë seksuale ishte me dy vajza, ajo është përgjigjur se këtë e ka bërë pasi shoqet e saj ia kishin përshkruar lidhjet me meshkujt si të tmerrshme.

Ju mund të pëlqeni dhe këto