Ishte i varur ndaj lëndëve ilegale, humb jetën aktori i famshëm në moshën 27 vjeçare

Një ngjarje e rëndë është raportuar së fundmi. Aktori i serialit “American Horror Story”, Harry Hains, ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare.

Aktori ka vde.kur më 7 janar si pasojë e varësisë ndaj drogës. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur nëna e tij, Jane Badler, e cila ka publikuar disa foto të Harryt në Instagram.

“Ai ishte 27 vjeç dhe e kishte botën në këmbët e tij, por për fat të keq ai luftoi me sëmundjen mendore dhe varësinë nga droga. Do të më marrë malli për Harry-n çdo ditë të jetës sime”, ka shkruar ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto