Ish pjestari i “One Direction” habit njerëzit, publikon foton komplet lakuriq

“One Direction” ka qenë një prej grupeve më të njohura në gjithë botën, pjestarët e së cilës tani janë duke ndjekur karrierat e tyre solo.

Së fundmi, njëri prej tyre ka habitur rrjetin me postimin që ka bërë. Bëhet fjalë për Liam Payne, i cili ka publikuar një foto ku shfaqet komplet nu.do.

Në këtë fotografi, babai i një djali, shihet i ulur në një karrige, me vështrimin nga kamera, ndërsa ka ekspozuar fushë të pasmet e tij. Kjo foto është shkëputur nga një projekt i ri i Liam, ndërsa ka bërë xhiron e rrjetit sapo është publikuar.

Ju mund të pëlqeni dhe këto