Ish kandidatja për deputete çmend rrjetin, zbulon të pasmet në pozat me të brendshme

Në vitin 2013, Arnida Çapi kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, por nuk arriti të fitonte. Sot ish sekretarja e Spartak Ngjelës, ka çmendur rrjetin me pozat e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto shumë provokuese në rrjetet sociale. Në to, Arnida shihet e veshur me bikini, ndërsa ka ekspozuar të pasmet e kolme.

Ish kandidatja është shumë aktive në profilin e saj në rrjetet sociale, ku vazhdimisht pozon duke treguar asetet trupore.

Ju mund të pëlqeni dhe këto