Flower
Flower

I talentuar si e ëma, Poni publikon videon duke kënduar të djalit të saj

Poni është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila numëron një numër të madh hitesh në tregun muzikor shqiptar.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon shumë foto e video me djalin e saj të vogël, i cili quhet Frenk.

Pak më parë, Poni ka uruar ndjekësit e saj Ditën e Verës, ku nëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory, ka zbuluar talentin e djalit të saj për të kënduar.

“Mëngjes vere, gëzuar Ditën e Verës”, ka shkruar Poni në videon ku dëgjohet djali i saj duke kënduar këngën “I believe I can fly”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto