I shtangu të gjithë me zërin e saj, 13 vjeçarja shqiptare ngre në këmbë 40 mijë spektatorët

Vetëm 13 vjeçe, Erza Muqolli, një vajzë shqiptare, ka arritur që të ketë një sukses shumë të madh në Francë pas performancës që dha në Accor Hotel Arena.

Së fundmi, Erza ka qenë e pranishme në Radio Scoop Music Tour 2019 që është një nga koncertet verore më të mëdha që zhvillohen në Francë.

Prej andej, ajo ka kënduar këngën e njohur “Back to Black” dhe ka mahnitur 40 mijë spektatorët, të cilët e kanë duartrokitur këngëtaren shqiptare dhe e kanë përgëzuar atë për performancën e dhënë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto