I shtangu të gjithë, aktorja e famshme feston ditëlindjen me partnerin dhe ish të dashurën e tij

Së fundmi, aktorja e njohur e sagës “Fifty Shades”, Dakota Johnson, ka festuar 30 vjetorin e lindjes së saj në një super festë që u mbajt në Malibu ditën e shtunë.

E veshur me një jumpsuit të bardhë që e tregonte mjaft elegante, në këtë festë ishin shumë personazhe të njohur. Aty ishte i pranishëm i dashuri i saj, Chris Martin, Kate Hudson, Miley Cyrus, etj.

 

Por ajo që i bëri habi të gjithëve ishte prania e aktores Gwyneth Paltrow në këtë festë, e cila është ish gruaja e Chris Martin. Mesa duket dy vajzat kanë një marrëdhënie shumë të mirë së bashku.

Madje Gwyneth publikoi një foto me Dakotën në rrjetet sociale, ku shkroi: “Gëzuar ditëlindjen e 30-të ti gur i çmuar”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto