I shtangën të gjithë, dy velinat e “Stop” puthin në buzë njëra-tjetrën

Emisioni investigativ “Stop” është një nga më të ndjekurit, ku një vëmendje të madhe e marrin dhe velinat që kërcejnë aty.

Këtë sezon, në emisionin “Stop” u shfaq një velinë e re, e cila quhet Enisa Koleci dhe siç duket, ka krijuar menjëherë miqësi me velinën Oni Shkjau.

Së fundmi, ka qenë Oni që ka publikuar një video bashkë me Enisën në Instastory, ku dy vajzat shihen në prapaskenë.

Në këtë video, ato i dhurojnë një puthje njëra-tjetrës. Më pas, Enisa e ka ripostuar këtë video në profilin e saj, duke e quajtur Onin “Babe”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto