I habiti të gjithë, S4MM ofendon keq Encën

S4MM është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite në tregun muzikor vendas.

Por pak më parë, reperi ka habitur ndjekësit kur ka ironizuar publikisht këngëtaren e njohur shqiptare, Encën.

“Foton e Coverit t’Albumit ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e përdor mir Photoshopin”, ka shkruar reperi me tallje.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto