Flower
Flower

I fiksuar pas 20 vjeçareve, e dashura e re e Leonardo DiCaprios do t’ua heqi trurin me format e saj

Leonardo DiCaprio është një prej aktorëve më të njohur dhe më të preferuar nga femrat përreth botës, i cili njihet edhe si Don Zhuani i Hollywood-it.

Këtë ‘titull’ Leonardo e ka fituar për shkak të lidhjeve të tij të shumta dhe ndonëse është 44 vjeç, aktori preferon femrat e reja, të cilat nuk i kalojnë asnjëherë të 20-tat.

Por prej disa muajsh tashmë, DiCaprio është në një lidhje me aktoren 21 vjeçare Camila Morrone, e cila përflitet se mund të jetë femra e duhur për aktorin.

Aktorja njihet për bukurinë dhe format e saj seksi, ndërsa po konsiderohet edhe si një nga aktoret më të preferuara të momentit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto