I bëri surprizën shumë romantike, Xhesika Berberi zbulon lidhjen e saj

Xhesika Berberi është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj private.

Së fundmi, Xhesika ka zbuluar se është në një lidhje. Në ditën e Shën Valentinit, modelja ka marrë një surprizë romantike.

Ajo ka publikuar në Instagram një ambient që është i zbukuruar me petale trëndafili, buqeta lulesh, qese dhuratash, qirinj dhe shampanjë.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Ndonëse nuk e ka bërë të ditur identitetin e partnerit, mesa duket ai qenka shumë romantik…

Ju mund të pëlqeni dhe këto