Habiten fansat, John Cena bën deklaratën e bujshme: “Gjatë ndeshjeve kam përjetuar ere.ksion”

Ylli i “WWE”, John Cena, ka bërë një deklaratë të papritur këto ditët e fundit. Teksa u shfaq të hënën në “Bravo”, ai u shpreh se i ka ndodhur që gjatë ndeshjeve të ketë përjetuar ereksione.

Injorojeni. Janë punë të trupit, nuk mund ta fajësoni veten për këtë. Megjithëse është shumë e vështirë ta fshehësh kur je i veshur me një kostum të ngjitur pas trupit”, u shpreh Cena, ndërsa shtoi më tej se nuk e imagjinon dot ta lëjë WWE.

Kjo është një pyetje e vështirë, por nuk besoj se do të shkëputem ndonjëherë nga WWE. E di që e kam kohën e limituar, pasi është diçka që varet nga performanca dhe format fizike. Jam 42 vjeç dhe e di që po i vjen fundi, por nuk mendoj se do të tërhiqem ndonjëherë përfundimisht., pasi do të jem ose para ose pas kamerave”, iu përgjigj Cena ndaj pyetjes nëse do ta lëjë ndonjëherë WWE.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto