Habit modelja shqiptare, shfaqet krahë më krahë me Selena Gomez

Partnerja e boksierit shqiptar Robin Krasniqit dhe një modele e njohur, Heidi Lushtaku, ka marrë pjesë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.

Në këtë festival kanë qenë si gjithmonë personazhe të njohur të Hollywood, midis të cilëve dhe këngëtarja e njohur Selena Gomez.

Pak më parë, Heidi ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Selenën, e cila ka marrë shumë komplimenta nga fansat.

Ju mund të pëlqeni dhe këto