Gruaja e tij zbuloi se do bëhen sërish prindër, Granit Xhaka bën deklaratën

Partnerja e futbollistit Granit Xhaka, Leonita Xhaka, zbuloi së fundmi se ajo dhe Graniti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Leonita publikoi një foto ku shihej pranë futbollistit dhe Ayanës, ndërsa vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Së fundmi, edhe Graniti ka publikuar një foto të ëmbël me të bijën dhe Leonitën. “Familja jonë e vogël po rritet…mezi po presim të të takojmë”, ka shkruar Graniti krahas fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto