“Goxha burrë është, se.ksi”, ish banorja e “Big Brother” komenton kryeministrin Rama

Xhensila Pere është një nga ish banoret e “Big Brother” që vazhdon të jetë shumë e komentuar në media.

Së fundmi, Xhensila ka qenë e ftuar në emisionin “Mes yjesh”. Gjatë intervistës, ajo është pyetur se cili është politikani më seksi sipas saj.

Xhensila ka thënë menjëherë emrin e kryeministrit, duke vënë në pah stilin e tij. “Më seksi…Edin, se e kemi me stil, goxha burrë është”, u përgjigj Xhensila.

Ju mund të pëlqeni dhe këto