Gati lakuriq, Vildane Zenele “çmend” njerëzit me pamjen e saj në mes të rrugës

Vildane Zeneli është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila përher tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese ku ekspozon linjat trupore.

Së fundmi, Vildane ka bërë të njëjtën gjë, pasi ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa ka bërë një set të ri fotografik.

Ka qenë fotografi shqiptar Fadil Berisha ai që e ka fotografuar modelen teksa është veshur vetëm me një rrjetë të zezë transparente dhe të poshtme. Ky set ka marrë shumë komente, ndërsa Vildane pozon kaq provokuese në mes të rrugës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto