Gashi po sjell versionin e veçantë të atleteve “Nike” që ka lidhje me të gjithë ne

Reperi i njohur Gashi në profilin e tij në Instagram, Gashi tregoi një version të veçantë të atleteve “Nike”, të cilat ishin të stampuara me kapuçin karakteristik të reperit në ngjyrë portokalli si dhe shqiponjën dykrenare. Këto atlete i pëlqyen shumë fansave të tij, të cilët e pyesnin reperin në komente se si mund të porosisnin një palë të tilla.

A do të dalë në treg kjo atlete, le të presim.

Ju mund të pëlqeni dhe këto