Françeska Jaçe i thotë të gjitha ç’ka bërë gjatë izolimit: “E kam bërë, po flirtoj me…”

Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi, Françeska u është përgjigjur shumë pyetjeve të fansave.  “Ke bërë seks në kohën e karantinimit?”, e pyet një fans dhe Françeska i përgjigjet “Kam bërë”.

 

Nga pyetjet e tjera që i kanë bërë, Françeska ka treguar se ka pirë bar, nuk vesh të brendshme dhe se po flirton me një personazh publik.

Ju mund të pëlqeni dhe këto