Foto/ Rudina Dembacaj zbulon sozinë e saj, është ky personazh i njohur vizatimor

Rudina Dembacaj është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Rudina i ka shkrirë së qeshuri gjithë fansat kur ka publikuar bisedën me një fans, i cili i ka dërguar një foto të personazhit të njohur “Sid” nga filmi i animuar “Epoka e Akullnajave”.

“Mos ngjani ju të dy o Rudin, se sa herë shikoj këtë më kujtohesh ti”, i ka shkruar ndjekësi aktores. “U gjet sozia ime”, ka shkruar Rudina me humor në foton që ka publikuar në Instastory.

Ju mund të pëlqeni dhe këto