Foto që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Maluma martohet me Madonnën

Maluma është një prej këngëtarëve më të njohur në gjithë botën, këngët e të cilit janë kthyer në hite të padiskutueshme.

Por pak më parë, këngëtari ka publikuar klipin e ri të bashkëpunimit të tij me këngëtaren e njohur Madonna, një këngë që quhet “Medellin”.

Por në klipin e kësaj kënge, Maluma shihet i veshur si dhëndër dhe martohet me këngëtaren 60 vjeçare. Në këtë video, Madonna dhe Malua shfaqet duke kërcyer bashkë, ndërsa këngëtarja është veshur me fustan nuserie dhe kapele në kokë, e shihet duke përqafuar këngëtarin.

Ju mund të pëlqeni dhe këto