Foto/ Ledri dhe Stresi pajtohen pas shumë kohësh

Stresi ka postuar një foto në Instagram që na habiti të gjithëve.

“Ngjiren pas vetes, e tranojmë krejt qytetin, i madhi Ledri Vula”,-shkruan Stresi në një foto me Ledri Vulën. Me këtë të fundit Stresi nuk ka pasur marrëdhënie të mirë.

Konflikti mes tyre ka nisur vite më parë pasi Ledri u shkëput nga grupi i njohur Babastars.

Sigurisht që në foto ka pasur shumë komente.

Ju mund të pëlqeni dhe këto