Flower
Flower

“Fitoni lekë duke marrë në gojë të tjerët”, Olti Curri i kthen përgjigjen epike fanses që e kritikoi

Olti Curri është një nga gazetarët më të njohur shqiptar, i cili së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” bashkë me Iva Tiçon dhe Enxhi Lulajn, ku kanë komentuar VIP-at e njohur shqiptarë.

Në foton që Rudina kishte hedhur në Instagramin e saj nga ky emision, një ndjekëse ka kritikuar Oltin dhe dy gazetaret e tjera, duke thënë se ata fitojnë lekë vetëm duke marrë në gojë të tjerët.

“Këta të tre fitojnë lekë duke i marrë të tjerët nëpër gojë, ndërsa vetë nuk kanë të aftë të bëjnë asgjë. Me një fjalë janë tre shtëpiakë të dështuar”, i ka shkruar ndjekësja, ndërsa Olti i ka kthyer përgjigjen epike.

“Po ca të bëj më shumë. 18 vjet rafio, gazetar në gazetë, revistë, tre herë fitues “Top Fest”, “Kënga Magjike” me tekste këngësh. A të vij të hekuros ndonjë ditë kur të lash çarçafët?”, i ka thënë gazetari.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto