“Fifi është pa brekë”, deklarata që shokoi Rezartin dhe Florin

Mbrëmjen e së shtunës është transmetuar finalja e “Shiko kush luan”, ku në lojën “Ndaje ose zhvishu” kanë qenë kapitenët e skuadrave dhe Luana Vjollca.

Luana është pyetur nëse do të ketë sezon të katërt të “Shiko kush luan” dhe fillimisht ajo s’donte t’i përgjigjej pyetjes, ndaj duhet të kryente dënimin dhe të zhvishej.

“Luana vdiqëm, po presim të gjithë. Ose zhvish Fifin”, i tha Rezarti.

“Jo, jo Fifi është pa brekë”, u përgjigj Fifi duke e lënë pa fjalë Luanën dhe Rezartin.

“Ua çfarë deklaratë, ky emision do të transmetohet pas orës 12”, tha Rezarti duke i shkrirë të gjithë së qeshuri.

Në fund Luana vendosi t’i përgjigjej pyetjes duke treguar se “Shiko kush luan” do rikthehet në shtator dhe ajo brenda një muaji do sjellë një emision të ri.

Ju mund të pëlqeni dhe këto