Festojnë 10 vjetorin e martesës, Rama surprizon Lindën me dhuratën romantike

Për kryeministrin Edi Rama sot është një ditë speciale sepse ai dhe bashkëshortja e tij, Linda, festojnë 10 vjetorin e martesës.

Këtë detaj e ka bërë të ditur vet kreu i qeverisë, i cili ka publikuar një foto në rrjetet sociale përkrah Lindës në këtë ditë.

“10 vjet!”, ka shkruar Rama përbri fotos ku shihet duke u puthur me Lindën, e cila mban në dorë një buqetë me lule me ngjyra të ndryshme.

Ju mund të pëlqeni dhe këto