“Je bërë si tra.ns”, fansat e ofenduan, Kejvina shpërthen ndaj tyre

Kejvina Kthella është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të showiz-it shqiptar, e cila bën shumë bujë me fotot dhe videot që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, Kejvina publikoi disa foto nga shtëpia e saj, ku tregonte ambientet luksoze. Por në mes të shumë komplimentave, nuk kanë munguar as komentet negative.

Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si tra.ns tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”, i ka thënë një fanse, ndërsa Kejvina ia ka kthyer thjeshtë me: “Miaooo”.

Vetëm mjaoo di ti andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç”, i shkruan përsëri fansja.  “Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha mut”, i tha Kejvina duke i mbyllur gojën fanses.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto