Është shumë krenare, Klea Huta zbulon suksesin e fundit të Elgit Dodës

Një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar janë Klea Huta dhe Elgit Doda. Dyshja u bënë prindër disa javë më parë.

Si Klea dhe Elgiti publikojnë mjaft foto me njëri-tjetrin në Instagram. Së fundmi, Elgiti ka arritur një sukses të rradhës dhe Klea e ka bërë të ditur këtë për publikun.

Ajo nëpërmjet një postimi në Instastory ka publikuar kontratën e blerjes së këngës së fundit të Elgitit “Larg”, që është blerë në Kinë.

“Kënga “Larg” blihet nga Kina. Krenare për ty dashuria ime”, shkruan Klea për suksesin e bashkëshortit të saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto