Ermal Meta rrëfen tmerrin që përjetoi para se të performonte në Tiranë

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta, performoi mbrëmjen e 1 qershorit për herë të parë në Shqipëri, duke mbledhur në “Sheshin Skënderbej” me mijëra veta që ndoqën performancën e tij spektakolare.

Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej

Por, ajo çfarë askush nuk e dinte, ishte fakti se përpara se të hipte në skenën e sheshit, Ermal Metën e kishte kapur keq paniku. Në një intervistë të fundit, ai ka rrëfyer se e cilësoi veten si frikacak dhe e kapën disa emocione që nuk i kishte përjetuar asnjëherë më parë.

Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej

“Kisha pak frikë para koncertit, pasi nuk kisha bërë më parë një koncert në Shqipëri, kur bën një koncert në një vend tjetër është më ndryshe, por këtu isha në shtëpinë time. Ka qenë një emocion jashtëzakonisht i madh. Nuk e imagjinoja të ishin aq shumë njerëz. Isha në panik dhe nuk më kishte ndodhur asnjëherë më parë kjo gjë, as në “Sanremo” as në “Eurovision””, rrëfeu Ermal Meta.

Ju mund të pëlqeni dhe këto