Erik Lloshi ‘e djeg’ në dasmën e tij

Këngëtari Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me vajzën që i ka vjedhur zemrën, Rominën.

Në një dasmë tradicionale, të realizuar në një nga resortet në periferi të Tiranës, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë me vajzën me origjinë serbo-kroate.

Nusja e veshur elegante, me një fustan stil sirenë dhe Eriku elegant me kostumin tradicional të zi, duke bukur bashkë.

Eriku madje edhe ka kënduar në dasmën e tij.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto