Era publikoi foton provokuese me të brendshme, parneri i saj i lë komentin e papritur

Era Istrefi vitin e kaluar u përfol në media se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perreta. Dyshja janë fotografuar shumë herë bashkë dhe kanë publikuar foto e video të ndryshme me njëri-tjetrin.

Kështu, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre pak a shumë pëmes këtyre postimeve. Së fundmi, Era ka publikuar në Instagram një foto shumë provokuese.

Këngëtarja shihet e veshur me një palë të brendshme të zeza dhe ka ekspozuar format e saj trupore në këtë foto.

Në mes të shumë komenteve, është vënë re ai i Julianit. “Trupiii”, i ka shkruar partneri Erës, duke e shoqëruar komentin me disa emoji zjarri.

Ju mund të pëlqeni dhe këto