Era publikoi foton e nxehtë, Dj me famë botërore i bën deklaratën e papritur: “Do divorcohem nga gruaja për ty”

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Era ka publikuar disa foto shumë seksi, në diçiturën e të cilave ka shkruar: “Ndahu me të dashurën, jam e mërzitur”.

Në mes të mijëra komenteve, ka tërhequr vëmendjen ai i Dj me famë botërore, Diplo, i cili i ka bërë deklaratën e papritur këngëtares.

“Do të divorcohem për ty”, i ka shkruar Diplo Erës pasi i ka thënë të mos përdori pipa plastikë, ndërsa këngëtarja nuk i është përgjigjur kësaj kërkese.

Ju mund të pëlqeni dhe këto