Flower
Flower

Era Istrefi i kthehet dashurisë së vjetër, bën ndryshimin drastik në pamje

Kur u bë e njohur për publikun shqiptar, këngëtarja e famshme, Era Istrefi, ishte një bjonde shumë bukuroshe.

Mirëpo, prej disa kohësh tashmë ajo është shfaqur me flokë të zeza, të cilat i shkojnë shumë.

Por duket se këngëtarja ka vendosur që t’i rikthehet sërish dashurisë së vjetër, bjondes, por në një nuancë ndryshe.

Era ka publikuar një foto ën Instastory ku shfaqet me flokë në ngjyrë mjalti dhe me onde, e duket si një njeri komplet tjetër pas këtij ndryshimi drastik.

Era Istrefi njihet për eksperimentet e saj me flokët, ku dikur i ka mbajtur ato me rasta, e më pas i ka lyer edhe në ngjyrë rozë.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto