Eni Koçi publikon pamjet, brenda festës së beqarisë të nuses së vëllait të Gencit

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një prej çifteve më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët priten të martohen pasi reperi e propozoi këngëtaren në mënyrë shumë romantike.

Së fundmi, Eni ka bërë të ditur përmes disa postimeve se ka shkuar në beqarinë e nuses së vëllait të Gencit, Orges Prelvukaj.

Ajo quhet Nora dhe me të Eni duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë pasi ka publikuar edhe një foto ku e puth në faqe.

Ju mund të pëlqeni dhe këto