Elvana kërcen në makinë, reagimi i mamasë së saj është thjeshtë epik

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila disa ditë më parë publikoi këngën më të re në bashkëpunim me Capital T, “Fustani”.

Kjo këngë po korr një sukses të madh dhe ka shkuar deri tani 7 milionë klikime në Youtube. Së fundmi, Elvana ka treguar se ndodhet në Gjermani bashkë me mamanë tek e motra.

Ajo ka publikuar një video në makinë ku shihet duke kërcyer, por reagimi i nënës së saj është thjeshtë epik. Mamaja e Elvanës ka tundur kokën duke parë lëvizjet e vajzës së saj, ndërsa Elvana e mbyll më pas videon.

Ju mund të pëlqeni dhe këto