E veshur me bikini, Armina Mevlani zbulon si e thërret Shkëlzeni me përkedhëli

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka treguar linjat e saj trupore  e veshur me bikini. Teksa ndodhet para pasqyrës, Armina ka zbuluar si e thërret me përkedhëli atë Shkëlzeni.

“Venus, siç më quan ai”, shkruan blogerja krah fotos ku shfaqet e veshur me bikini të zeza.

Ju mund të pëlqeni dhe këto