E pyetën nëse do të bëhet me fëmijë, Keisi habit e përgjigjen e saj

Keisi dhe Stresi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët komentohen shumë për jetën e tyre personale.

Së fundmi, Keisi i është përgjigjur disa pyetjeve që fansat i kanë bërë në Instastory. Një ndjekës e ka pyetur atë nëse po mendon të mbetet shtatzanë.

Mirëpo, Keisi e ka hedhur poshtë këtë shtatzani  dhe ka thënë “Absolutisht jo”, duke treguar se nuk ka ndërmend që tani afër të bëhet me fëmijë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto