“E përdor si objekt seksi”, Ana shpërthen ndaj takimit të Melisës dhe Fationit

Në puntatën e fundit të emisionit “Përputhen” është transmetuar takimi mes Melisës dhe Fationit, ku dyshja u shfaqën shumë të afruar me njëri-tjetrin. Mes tyre nuk u kursyen përqafimet, prekjet dhe puthjet.

Por ky takim mes tyre nuk u prit mirë nga Ana, e cila i ka numëruar Fationit gabimet që nuk ia kishte thënë më parë.

Pjesë nga biseda në studio:

Ana: Më vjen shumë keq që Melisa është përdorur kaq shëmtuar nga Fationi. Ata mund të thonë çfarë të duan dhe nëse nuk ka pasur interes, është sepse thjesht e sheh si objekt seksi. “One night stand” (vetëm për një natë) asgjë më shumë.

Fationi: Thjesht u afruam me njëri-tjetrin. Ashtu ndodhi.

Melisa: Nëse ti mendon që në takimin e parë mua Fationi më shikon si objekt seksi, të siguroj që do jem unë po ajo që do të ndryshojë mendim në takimet e rradhës që mund të kem me të.

Ju mund të pëlqeni dhe këto