E palyer në fytyrë, Nora Istrefi zbulon si duket pa makeup

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila përherë shfaqet e kuruar deri në detaje.

Së fundmi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re me Irkenc Hykën, që është pritur shumë mirë nga publiku dhe është kthyer në hit.

Mjaft aktive në rrjetet sociale, Nora publikon foto e video të ndryshme. Por pak më parë, ajo ka publikuar një video që ka habitur shumë njerëz.

Ndryshe nga pamja e saj e kuruar, Nora shihet pa pikë grimi në fytyrë, teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa bie në sy pamja e saj natyrale.

Ju mund të pëlqeni dhe këto